Kurs pierwsza pomoc – czy ja potrafię pomóc?

Zastanawiałeś się kiedyś, czy w sytuacji, gdybyś był świadkiem wypadku drogowego bądź sam brał w nim udział, potrafiłbyś pomóc? Różne myśli pojawiają się w głowie w takich chwilach. Panika i strach blokują  wszystko, a wręcz paraliżują do wykonania nawet najprostszych czynności, jak telefon po pogotowie. W stresie zwykle podejmuje się wiele nieprzemyślanych decyzji, które mogą nawet zaszkodzić poszkodowanemu. Niekiedy dochodzi do sporów ludzi niemających żadnego pojęcia o prawidłowej pomocy podczas akcji ratunkowej.

A może podstawowy kurs pierwszej pomocy?

A myślałeś o odbyciu podstawowego kursu pierwszej pomocy? Wiele twoich obaw zostanie rozwianych, taki kurs dodaje większej pewności siebie. Uświadomi, że strach nie może nikim władać, podczas gdy ktoś potrzebuje pomocy. Priorytetem w chwili wypadku bądź innego zdarzenia jest profesjonalna i szybka pomoc, a wiedza nabyta na kursie pierwszej pomocy z pewnością takie zadanie ułatwi.  Najprostsze czynności nie będą czymś skomplikowanym, a samo wykonanie telefonu po pogotowie pójdzie sprawnie i szybko. Nauka o pozycji bocznej bądź w najgorszym przypadku resuscytacji będzie bardzo przydatna. W takich chwilach liczy się każda minuta, dzięki swojemu opanowaniu i szybkiej, przemyślanej pomocy możesz uratować nie jedno życie.

Kurs pierwsza pomoc – zalety szkolenia

Odbycie kursu ma wiele zalet takich, jak:

  • Uczy opanowania i szybkiej, starannej pomocy.
  • Daje nowe umiejętności pozwalające na profesjonalną pomoc.
  • Dzięki ćwiczeniom na fantomach, daje większej pewności na pomoc w prawdziwym życiu osobie poszkodowanej poprzez resuscytację krążeniowo-oddechową.
  • Człowiek jest bardziej świadomy i potrafi rozpoznać co dzieje się z dana osobą.
  • Kurs jest niedrogi i trwa zaledwie kilka godzin.
  • Może uratować sporo ludzi.

Kurs może odbyć każdy, nawet powinien. Zwykły człowiek może uczyć wiele dobrego.

Po więcej informacji zapraszam na stronę: kurs pierwsza pomoc.

Zadzwoń:
+71 7127712

Zobacz stronę:
https://www.ams.edu.pl/kursy/
”kurs

Dojazd: